• Wszystkie ofertyJankowiceBI & DataEkspert/Ekspertka ds. Non Food
    Ekspert/Ekspertka ds. Non Food
    Nowa
    BI & Data
    Lidl Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    język niemiecki

    prawo jazdy kat. B

    Analiza Danych

    Opis stanowiska

    W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz kupony rabatowe na święta, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

    W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Ekspert ds. Non Food

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie produktami z kategorii warsztat, ogród
    • Realizacja założonych wskaźników (obrót, marża, odpis).
    • Przygotowanie i analiza wskaźników/podejmowanie odpowiednich działań operacyjnych
    • Raportowanie wyników zarządzanej kategorii
    • Kalkulacja i ustalenie cen sprzedaży
    • Analiza konkurencji
    • Przygotowanie i wdrażanie strategii zakupowych dla podległych kategorii
    • Planowanie asortymentu (rozwój kategorii)
    • Planowanie akcji sprzedażowych
    • Monitorowanie trendów rynkowych
    • Prowadzenie samodzielnych projektów w ramach zadań Działu Non Food

    Twoje kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe (min. licencjackie)
    • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 lub znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
    • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
    • Prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane

    • Doświadczenie w obszarze zarządzania kategorią produktową
    • Doświadczenie w ustalaniu cen produktów
    • Doświadczenie w planowaniu asortymentu
    • Znajomość rynku DIY

    Oferujemy:

    Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
    • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
    • karta MultiSport / Medicover Sport
    • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Możliwość dofinansowania kursów językowych
    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

    W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

    Wszystkie ofertyJankowiceBI & DataEkspert/Ekspertka ds. Non Food