• Wszystkie ofertyNowa Wieś LegnickaSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik/Kierowniczka Rejonu Sprzedaży (woj. lubuskie)
    Kierownik/Kierowniczka Rejonu Sprzedaży (woj. lubuskie)
    Nowa
    Sprzedaż
    Lidl Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Dbamy o rozwój pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu.

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Kierownik Rejonu Sprzedaży.

    Twoje zadania

    • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie
    • Wspieranie managerów sklepu w ich codziennych obowiązkach
    • Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
    • Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za realizowanie przez nie ustalonych celów
    • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

    Twoje kompetencje

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze oraz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego
    • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
    • Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Ukończone studia: ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi
    • Ukończone kursy z zakresu kompetencji managerskich (komunikacja, zarządzanie czasem)
    • Doświadczenie w branży FMCG lub/i HoReCa
    • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz HACCP

    Oferujemy

    • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
    • Wysokiej klasy samochód służbowy
    • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
    • Zadaniowy tryb pracy

    OCHRONA DANYCH i COMPLIANCE

    Informacje o ochronie danych zawartych w podaniu znajdują się w Polityce prywatności: https://kariera.lidl.pl/polityka-prywatnosci. Na dole tej strony znajdziesz też odnośnik do regulacji compliance, w tym do obowiązującej procedury zgłoszeń wewnętrznych.

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    Wszystkie ofertyNowa Wieś LegnickaSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik/Kierowniczka Rejonu Sprzedaży (woj. lubuskie)