• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSenior Sales Manager
    Senior Sales Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    skuteczna komunikacja

    marketing

    CRM

    Mile widziane

    influencer marketing

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako Senior Sales Manager i kształtuj przyszłość influencer marketingu!

    Jesteśmy liderem w branży influencer marketingu i ekonomii twórców! Współpracujemy z czołowymi twórcami, tworząc kampanie dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce i w Europie. Szukamy doświadczonego Senior Sales Managera, który pomoże nam przenieść Lifetube na nowy poziom i otworzyć drzwi do nowych, ekscytujących możliwości. Gotowy na to wyzwanie?

    Kogo szukamy?

    Szukamy osoby, która wniesie:

    • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży mediowej, reklamowej, wydawniczej lub pokrewnej
    • potwierdzoną skuteczność w osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych
    • silne umiejętności negocjacyjne oraz zdolność do budowania i utrzymywania kluczowych relacji biznesowych
    • znajomość platform takich jak Instagram, YouTube, TikTok
    • samodzielność, inicjatywę i motywację do wprowadzania innowacji oraz rozwijania biznesu
    • zainteresowanie influencer marketingiem - mile widziane!
    • znajomość angielskiego? To duży plus!

    Czy będziesz się zajmować?

    • wspieraniem największych marek w realizacji ich celów poprzez łączenie ich z topowymi influencerami
    • współtworzeniem strategii sprzedaży oraz aktywnym pozyskiwaniem klientów
    • analizą potrzeb klientów i współtworzeniem spersonalizowanych ofert
    • prowadzeniem negocjacji na wysokim poziomie oraz zamykanie umów o dużej wartości
    • realizacją ambitnych planów sprzedażowych i wprowadzanie nowych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
    • budowaniem długoterminowych relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

    Co oferujemy?

    • pracę w najszybciej rosnącej i najbardziej przyszłościowej gałęzi marketingu
    • wpływ na rozwój branży influencer marketingu w Polsce
    • dużą swobodę działania i pełne wsparcie w realizacji Twoich pomysłów
    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + motywujący system prowizyjny za wyniki
    • zgrany, wspierający zespół, z którym zrealizujesz wyjątkowe projekty
    • możliwości rozwoju i wzrastania wraz z organizacją
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer, telefon oraz dostęp do systemów IT
    • pracę hybrydową - spotykamy się w biurze w poniedziałki, wtorki i środy, ale nasza przestrzeń jest do Twojej dyspozycji przez cały tydzień
    • skrócone godziny pracy w piątki - pracujemy do 15:00!
    • zniżki do teatrów i dostęp do platformy kafeteryjnej z dofinansowaniem opieki medycznej, karty multisport, zniżek na zakupy i więcej!

    Chcesz być częścią dynamicznego świata influencer marketingu i współtworzyć sukces z nami? Aplikuj już dziś i rozwijaj swoją karierę z Lifetube!

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.