• Wszystkie ofertyBydgoszczHoReCaInneKierownik budowy /robót elektroenergetycznych oraz Inżynier budowy
    Kierownik budowy /robót elektroenergetycznych oraz Inżynier budowy
    Nowa
    HoReCa
    Look4IT

    Bydgoszcz
    1 774 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    schematy elektryczne

    elektrotechnika

    branża budowlana

    uprawnienia SEP (E, D)

    rysunek techniczny

    schemat budowlany

    Opis stanowiska

    Dla polskiego przedsiębiorstwa notowanego na GPW, poszukujemy Kierowników budowy / robót elektroenergetycznych oraz Inżynierów Budowy.

    Firma zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z wykonawstwem w branży elektroenergetycznej, automatyki oraz systemów bezpieczeństwa, realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

    Mile widziani kandydaci z warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego (praca na terenie tych województw).

    Obowiązki:

    • nadzorowanie jakości oraz terminowości realizowanych robót,
    • znajomość i prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,
    • nadzór i koordynacja brygad własnych oraz podwykonawców,
    • organizacja i nadzór nad dostawami na budowę,
    • przygotowywanie dokumentacji odbiorowych prowadzonych zadań,
    • współpraca z wyznaczonymi służbami inwestora,
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i p.poż.,

    Wymagania:

    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń (dotyczy Kierownika budowy)
    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne),
    • doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót branży elektroenergetycznej,
    • uprawnienia SEP (E, D)
    • znajomość programów środowiska MS Windows, MS Office oraz AutoCAD,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność czytania i analizowania schematów i rysunków technicznych,
    • umiejętności organizacyjne i planowania pracy,
    • gotowość do podróży służbowych,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • komunikatywność i dyspozycyjność.

    Benefity:

    • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe B2B) na pełny etat,
    • niezbędne narzędzia i wyposażenie stanowiska pracy (samochód, komputer, telefon kom., itp.),
    • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych technicznie projektów,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych.
    • możliwość zdobycia doświadczenia koniecznego do uzyskanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń (dotyczy Inżyniera budowy).
    Wszystkie ofertyBydgoszczHoReCaInneKierownik budowy /robót elektroenergetycznych oraz Inżynier budowy
    1 774 - 3 803 USD