• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeTechnik Obiektu
    Technik Obiektu
    Inżynieria
    Loredo RES Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektryka

    hydraulika

    klimatyzacja

    wentylacja

    Czytanie schematów

    automatyka

    Systemy niskoprądowe

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    LOREDO Real Estate Solutions (RES) jako pierwsza z firm na rynku, dzięki nowym technologiom oraz posiadanemu doświadczeniu, chce usprawnić metody zarządzania nieruchomościami w całym cyklu ich życia.

    Na pierwszym miejscu stawiamy cel biznesowy Naszych Klientów i Partnerów oraz ich wyzwania. Dzięki elastyczności naszych działań możemy zmieniać się wspólnie ze i aktywnie reagować na potrzeby naszych Klientów.

    Nie podążamy za konkurencją – wyznaczamy dla niej nową rzeczywistość!

    Zakres obowiązków:

    • Codzienna obsługa techniczna powierzonego budynku lub budynków;
    • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania urządzeń i systemów;
    • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
    • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii;
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych;
    • Wsparcie operacyjne Kierownika Technicznego Obiektu.

    Nasze wymagania:

    • Zapraszamy do aplikowania również kandydatów niespełniających wszystkich poniższych wymagań, umożliwiamy przyuczenie do pracy;
    • Wykształcenie  techniczne (preferowany profil  - hydrauliczne, elektryczne, HVAC lub automatyka);
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych, urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS;
    • Konieczna jest dobra znajomość języka polskiego;
    • Uprawnienia SEP - umożliwiamy zdobycie / uzupełnienie uprawnień przy podjęciu u nas pracy;
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność;

    To oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnych budynkach;
    • Możliwość poznania technologii opartych o BIM;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwe również inne formy współpracy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.