Oferty
Operator wózka widłowego
Nowa
Logistyka

Mannheim
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

wózek widłowy

forklift license

język angielski

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach zagranicznych i lokalnych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych.

Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu wojskowego, pojazdów i samolotów.

Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas wysyłając CV przez naciśnięcie „Aplikuj”.

Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce do pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

Praca na tym stanowisku da Ci unikatową możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji w niespotykanym środowisku. Wraz ze współpracownikami będziesz pracował w bazie militarnej Stanów Zjednoczonych gdzie znajdziesz prawdziwie dynamiczną atmosferę pracy.

Twoje Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych na poligonach wojskowych po odbyciu odpowiedniego szkolenia,
  • Załadunek, rozładunek oraz transport materiałów z jednego miejsca do drugiego za pomocą wózka widłowego,
  • Używanie odpowiednich sygnałów ręcznych do kierowania pojazdami i sprzętem w miejscu pracy,
  • Wykonywanie przeglądów i usług konserwacyjnych (PMCS) sprzętu oraz zgłaszanie wszelkich usterek,
  • Wykonywanie podstawowych obowiązków pracownika magazynowego, gdy to konieczne.

Nasze Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
  • Ważne uprawnienia,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu conajmniej komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne stawki płac,
  • Jendorazowe dofinansowanie do kosztów podróży,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Płatny urlop - dni ustawowo wolne od pracy,
  • Dodatek do kosztów zakwaterowania,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.