• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaInneMłodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta Biznesowego
    Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta Biznesowego
    Logistyka
    C.H. Robinson

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    C.H. Robinson oferuje rozwiązania logistyczne dla firm na całym świecie i dla różnych branż. Zarządzając frachtem o wartości 28 miliardów dolarów i wysyłając 20 milionów przesyłek rocznie, jest jedną z najpotężniejszych i najlepiej połączonych platform logistycznych na świecie. Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Dołącz do naszej sieci talentów i pomóż nam połączyć świat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język polski

    język angielski

    Mile widziane

    logistyka

    transport

    Opis stanowiska

    C.H. Robinson poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta - Automotive Team

    W tej roli będziesz kompleksowo obsługiwać zlecenia transportowe klientów z branży automovie na obszarze Europy, współpracować z nimi na co dzień, negocjować warunki współpracy oraz budować trwałe relacje biznesowe. Dodatkowo będziesz analizować sytuację rynkową i raportować swoje działania w systemie.

    To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do zespołu lidera branży logistycznej! Rozwijaj się w międzynarodowym środowisku i dołącz do nas już dziś!

    OBOWIĄZKI

    • kompleksowa obsługa zleceń transportowych klienta (branża automotive)
    • codzienna współpraca z klientami i przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń
    • negocjowanie i ustalanie warunków współpracy
    • utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z klientem
    • koordynacja i monitorowanie zleconych transportów
    • bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie
    • codzienna praca w języku angielskim

    WYMAGANIA

    • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • motywacja, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do pracy
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • biegła znajomość języka polskiego

    • wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)

    OFERUJEMY

    • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
    • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
    • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
    • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
    • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie
    • Możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu
    Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaInneMłodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta Biznesowego