Oferty
Kierownik Logistyki (Zakład Produkcji Tulei)
Logistyka

Krotoszyn
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

ERP

SAP

Opis stanowiska

Twoja rola i obowiązki:

  • Zarządzanie wszystkimi działaniami logistycznymi i dostawami w zakładzie
  • Zarządzanie zespołem logistycznym
  • Opracowywanie systemów i procesów wspierających usprawniających istniejącą produkcję
  • Identyfikacja możliwości redukcji kosztów, wzrostu przychodów i rozwoju biznesu
  • Wprowadzanie ulepszeń w zakresie dokładności, rotacji i raportowania zapasów
  • Zarządzanie procesami prognozowania i planowania w zakresie obsługi produktów i dostaw
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie krytycznych kwestii wpływających na dostawę produktów i usług
  • Kontrola wszystkich opakowań należących do klienta i MAHLE
  • Zapewnienie satysfakcji klienta w odniesieniu do wszystkich wskaźników KPI działu
  • Raportowanie KPI zakładu do funkcji centralnych i ścisła współpraca z działami centralnymi

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (w branży motoryzacyjnej), w szybko zmieniającym się środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie wymagań branży motoryzacyjnej, w tym zarządzania portalem klienta i zarządzania relacjami z klientami
  • Znajomość rynku międzynarodowego i klientów
  • Praktyczna znajomość produkcyjnych systemów ERP (SAP mile widziany)
  • Umiejętność interpretacji złożonych danych, jasnej komunikacji rozwiązań zespołowi logistycznemu i kierownictwu wyższego szczebla
  • Bardzo dobre umiejętności przywódcze i decyzyjne, kierowania i motywowania zespołu
  • Dobre umiejętności analityczne wspierające wydajność zakładu, umiejętność wyznaczania celów i osiągania wyników

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy