Oferty
Kontroler Finansowy
Finanse

Krotoszyn
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

SAP

Microsoft Office Excel

Opis stanowiska

Twoja rola i obowiązki:

  • Wsparcie procesu podejmowania decyzji poprzez przygotowywanie raportów, analiz finansowych
  • Udział w tworzeniu budżetu, prognoz finansowych a także monitorowanie ich wykonania oraz analiza odchyleń
  • Tworzenie analiz rentowności oraz analiz stanów magazynowych
  • Analiza oraz kontrola kosztów nowych i bieżących projektów
  • Inicjowanie projektów rozwojowych poprawiających efektywność kosztową i przychodową organizacji
  • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym oraz zespołem centralnym

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów rachunkowości lub pokrewnej dziedziny
  • Doświadczenie w finansach, kontrolingu lub audycie finansowym
  • Znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej i kalkulacji kosztów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku SAP
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku, umiejętności analityczne, samodzielność

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy