• Wszystkie ofertyLesznowolaMarketingPerformance (SEM)馃殌Performance Marketing Specialist馃殌
    馃殌Performance Marketing Specialist馃殌
    Marketing
    Mamyito.pl

    2 028 - 2 535 USDNetto miesi臋cznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    Google Analytics 4

    Meta Ads

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Zakres obowi膮zk贸w

    • Tworzenie i bie偶膮ca obs艂uga kampanii Google Ads & Meta Ads
    • Umiej臋tno艣膰 konfiguracji ekosystemu w Google Tag Manager
    • Umiej臋tno艣ci tworzenia raport贸w i samodzielnej analizy swoich dzia艂a艅 w Google Analytics 4
    • Analiza skuteczno艣ci prowadzonych dzia艂a艅, optymalizacja konwersji i testy A/B
    • Praca na kampaniach lead generation dla sektora B2C
    • Sugerowanie nowych rozwi膮za艅 w obszarze marketingu internetowego
    • Realizacja dzia艂a艅 marketing automation, w tym wysy艂ka newsletter贸w聽

    Oczekujemy:

    • Masz min. 2 letnie do艣wiadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
    • Google Ads i Meta Ads nie maj膮 przed Tob膮 tajemnic
    • 艢wietnie radzisz sobie w 艣rodowisku Google Analytics 4, potrafisz tworzy膰 niestandardowe raporty oraz dokonywa膰 g艂臋bokich analiz
    • Jeste艣 na bie偶膮co ze zmianami i nowinkami ze 艣wiata Performance Marketingu
    • Dodatkowym atutem b臋dzie znajomo艣膰 i umiej臋tno艣膰 pracy z narz臋dziami marketing automation

    Oferujemy:聽

    • Prac臋 stacjonarn膮 w siedzibie firmy (Lesznowola)聽
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie
    • Prac臋 w przyjaznym zespole, w atmosferze sprzyjaj膮cej innowacjom
    • Prac臋 przy ciekawych projektach, kt贸re maj膮 realny wp艂yw na biznes
    • Mo偶liwo艣膰 uczestniczenia w budowaniu du偶ej platformy sprzeda偶owej Ecommerce
    • Brak oficjalnego dress code鈥檜

    馃搷 Lesznowola

    Wszystkie ofertyLesznowolaMarketingPerformance (SEM)馃殌Performance Marketing Specialist馃殌
    2 028 - 2 535 USD

    B2B