Oferty
Mid/ Senior Performance Marketing Specialist
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Paid Social

SEM

Meta Ads

Google Analytics

Google Ads

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Many Mornings to brand, który koloruje stopy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Zbudowaliśmy globalną społeczność i razem kroczymy przez życie w skarpetkach nie do pary. Tworzą nas ludzie pełni pasji, którzy nie boją się wyzwań i ważnych idei. Od 10 lat rozwijamy markę, która dodaje odrobinę uśmiechu każdego poranka!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Paid Social Specialist, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań performance marketingu w kanale paid social (Meta, TikTok) wspierając naszą ekspansję na rynki europejskie oraz do USA.

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie kampaniami w Polsce i na rynkach zagranicznych w tym ich konfiguracja, codzienny monitoring i optymalizacja
  • Regularna analiza i raportowanie wyników działań reklamowych
  • Zarządzanie budżetami kampanii, oszacowanie miesięcznych kosztów i zapewnienie zgodności z ogólną strategią marketingową
  • Współpraca z Brand Marketingiem, IT, Produktem przy tworzeniu i planowaniu akcji marketingowo/sprzedażowych
  • Analiza trendów konsumenckich i innych istotnych wskaźników w celu udoskonalenia strategii

Oczekujemy:

  • Masz 2-3 lata doświadczenia w profesjonalnym zarządzaniu kampaniami paid social, z uwzględnieniem kampanii produktowych.
  • Bardzo dobrze obsługujesz Google Sheets lub Excel.
  • Posiadasz zaawansowaną znajomość języka angielskiego i polskiego (znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem).
  • Jesteś nastawiony na wyniki i pasjonuje Cię osiąganie ambitnych KPI
  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku, z zaangażowaniem podchodzisz do realizacji zadań i potrafisz przejąć odpowiedzialność za swój obszar działania.

Mile widziane:

  • Codziennie nosisz nasze skarpetki!

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z jasnymi i przejrzystymi wartościami, które budują naszą kulturę organizacyjną.
  • Elastyczność pracy zdalnej.
  • Budżet na szkolenia dla rozwoju osobistego i zespołowego.
  • Kompleksowe świadczenia zdrowotne i karnet na siłownię.
  • Autonomię i możliwość podejmowania decyzji—oczekujemy konkretnych wyników, ale dajemy swobodę w ich osiąganiu.

Czujesz, że jesteś przyszłym bohaterem Paid Social w Many Mornings? Aplikuj teraz!