• Wszystkie ofertyWadowiceSprzedażSprzedaż B2BCustomer Business Development Specialist
    Customer Business Development Specialist
    Nowa
    Sprzedaż
    Maspex

    Wadowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    ekonomia

    Mile widziane

    branża FMCG

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • rozwój współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym, budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
    • przygotowanie i wdrażanie strategii rozwoju kanału we współpracy z Działem Handlowym,
    • badanie i znajomość trendów sprzedaży w kanale dyskontowym (opakowania, smaki, formaty opakowań, okazje do spożycia itp.),
    • przygotowanie planów trade marketingowych, aktywności promocyjnych oraz narzędzi wspierających sprzedaż, korespondujących z celami biznesowymi,
    • współpraca z kluczowymi klientami przy budowaniu action planów oraz organizacji dedykowanych działań wspierających sprzedaż,
    • efektywne zarządzanie przydzielonym budżetem.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
    • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel, Word, Outlook),
    • nastawienie na ciągły rozwój i współpracę z różnymi działami,
    • komunikatywność i umiejętność szybkiego reagowania,
    • kreatywność i samodzielność w kontaktach,
    • otwartość i umiejętność współpracy z ludźmi,
    • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    To oferujemy

    • możliwość rozwoju w firmie która jest liderem na rynku FMCG,
    • pracę w zgranym zespole tworzonym przez ludzi z pasją w dobrej atmosferze,
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
    • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne,
    • 1 dzień w tygodniu pracy zdalnej,
    • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i rodziny, zajęcia językowe.
    Wszystkie ofertyWadowiceSprzedażSprzedaż B2BCustomer Business Development Specialist