Oferty
Mechanik w zakładzie produkcyjnym
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Maspex

Maspex

Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

mechanika

dokumentacja techniczna

Opis stanowiska

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżących awarii,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne.
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowana mechanika),
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
  • umiejętność sporządzania rysunku technicznego i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym, 3 zmianowym).

To oferujemy

  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodową
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do posiłków, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty MultiSport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.