Oferty
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
Nowa
BI & Data

Wadowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Maspex

Maspex

Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Microsoft Power Query

Mobilet Touch

Microsoft Power BI

Qlik

Opis stanowiska

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży i Trade Marketingu w obszarze celów i KPI,
  • Koordynacja prac nad rocznym procesem planowania KPI,
  • Rekomendacja KPI dla struktur sprzedaży i ich bieżący monitoring,
  • Optymalizacja i bieżąca weryfikacja pracy z celami,
  • Współpraca ze strukturami komercyjnymi w zakresie przekładania założeń strategii handlowej na bieżące cele operacyjne oraz monitoring realizacji tych celów,
  • Koordynacja prac nad przygotowaniem narzędzi dla struktury sprzedaży,
  • Administracja procesami związanymi z pracą nad celami i KPI.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (Power Query), MS PowerPoint,
  • Doświadczenie w pracy z systemem Mobilet Touch, BI (Power BI, Qlik),
  • Doświadczenie w targetowaniu/pracy z KPI,
  • Umiejętność pracy z liczbami, myślenia analitycznego i wyciągania wniosków z raportów,
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, dokładność.

To oferujemy

  • Pracę w Wadowicach, w centrali stabilnej, renomowanej firmy produkcyjnej,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów,
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach branżowych,
  • Możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, zajęcia językowe, dofinansowanie do posiłku, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku.