• Wszystkie ofertyLublinInżynieriaInneTechnik Utrzymania Ruchu - hydraulik
    Technik Utrzymania Ruchu - hydraulik
    Nowa
    Inżynieria
    Maspex

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Instalacje hydrauliczne

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa urządzeń i instalacji wentylacyjnych, sprężonego powietrza, wodno-kanalizacyjnych i grzewczych,
    • diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii i usterek hydraulicznych,
    • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji urządzeń i instalacji hydraulicznych,
    • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
    • wymiana zużytych materiałów eksploatacyjnych.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie,
    • doświadczenie w pracy z przemysłowymi instalacjami hydraulicznymi, obsłudze pomp oraz diagnozowaniu usterek i awarii,
    • sumienność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziana umiejętność spawania,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    To oferujemy

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • pracę w systemie jednozmianowym,
    • dostęp do nowoczesnych technologii,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków, Multisport, działania dedykowane dla rodziny oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
    Wszystkie ofertyLublinInżynieriaInneTechnik Utrzymania Ruchu - hydraulik