• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Nowa
    Design
    MCC MEDALE

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Corel Draw

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Cześć! Jesteśmy MCC MEDALE – łódzka firma produkująca medale, pinsy, statuetki i inne odlewy artystyczne. Łączymy tradycję z nowoczesnością, dostarczając tylko i wyłącznie produkty pod indywidualne zamówienia. W naszej pracy kierujemy się szczerością, otwartością na zmiany, ciągłym rozwojem oraz nakierowaniem na klienta.

    Dołącz do nas jako Graphic Designer i wykorzystaj swoją kreatywność, tworząc unikalne projekty, które często trafiają do znanych i lubianych firm oraz organizatorów wydarzeń kulturalnych i imprez sportowych.

    Twoje zadania:

    • Tworzenie oryginalnych i innowacyjnych projektów medali, pinsów, statuetek oraz innych produktów odlewanych pod indywidualne zamówienia.
    • Obsługa klientów B2B, w tym przygotowywanie wycen, kontakt telefoniczny oraz prowadzenie klienta przez cały proces zakupowy.
    • Współpraca z działem obsługi klienta w celu lepszego dostosowania projektów do indywidualnych potrzeb klientów.
    • Udział w procesie wdrażania nowych produktów oraz rozwijaniu marki MCC MEDALE.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Graphic Designer, mile widziane doświadczenie w branży odlewniczej lub reklamowej.
    • Znajomość programów graficznych, takich jak CorelDRAW, Adobe Illustrator, Photoshop.
    • Doświadczenie w pracy z klientem – umiejętność prowadzenia rozmów i dostosowywania projektów do potrzeb klienta.
    • Kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły.
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
    • Mile widziana znajomość technologii druku 3D, laserowego wycinania i projektowania produktów przestrzennych.

    Co oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Kartę Multisport.