• Wszystkie ofertyLaskiMarketingSocial mediaContent & Community Manager
    Content & Community Manager
    Nowa
    Marketing
    MEDHOODIE

    Laski
    1 901 - 2 155 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    copywriting

    e-mail marketing

    Mile widziane

    Slack

    Asana

    e-commerce

    Opis stanowiska

    O nas:

    Medhoodie jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską marką odzieży medycznej, która łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Tworzymy produkty dla profesjonalistów z branży medycznej, którzy cenią sobie komfort, styl i jakość.

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy kreatywnej i energicznej osoby na stanowisko Content & Community Managera, która pomoże nam budować silną społeczność wokół marki Medhoodie i tworzyć angażujące treści dla naszych klientów.

    Twoje zadania:

    1. 1. Tworzenie contentu:
    • Nagrywanie i edycja materiałów wideo
    • Pokazywanie firmy "od środka" (behind-the-scenes)
    • Tworzenie Insta Stories
    • Robienie zdjęć i udział w sesjach zdjęciowych
    • Tworzenie pomysłów i briefów (posty, opisy produktów) z naciskiem na treści angażujące społeczność marki
    1. Zarządzanie społecznością:
    • Moderacja wiadomości i komentarzy na wszystkich platformach social media
    • Budowanie relacji z klientami poprzez interakcje w mediach społecznościowych
    • Skupienie na budowanie pozytywnych doświadczeń klientów i budowaniu relacji z klientami
    • Analiza feedbacku klientów i wprowadzanie propozycji usprawnień
    1. Strategia contentu:
    • Planowanie kalendarza contentu we współpracy z Marketing Managerem
    • Identyfikacja trendów i tematów interesujących dla społeczności
    • Proponowanie nowych formatów i rodzajów treści
    1. Analiza i raportowanie:
    • Monitorowanie zaangażowania i reakcji na poszczególne rodzaje contentu
    • Przygotowywanie regularnych raportów z działań contentowych i społecznościowych
    • Proponowanie ulepszeń na podstawie analizy danych
    1. Współpraca z innymi działami:
    • Wspieranie działu reszty osób z zespołu marketingu w kampaniach i akcjach specjalnych
    • Współpraca z działem obsługi klienta w celu lepszego zrozumienia potrzeb klientów
    • Koordynacja z osobą odpowiedzialną za produkty w celu tworzenia treści produktowych
    1. Edukacja klientów:
    • Tworzenie treści edukacyjnych związanych z produktami i branżą medyczną
    • Odpowiadanie na pytania klientów i tworzenie FAQ
    1. Monitorowanie trendów:
    • Śledzenie najnowszych trendów w social mediach i content marketingu
    • Proponowanie innowacyjnych podejść do komunikacji marki
    1. Rozwój storytellingu marki:
    • Tworzenie angażujących historii wokół marki i produktów
    • Rozwijanie unikalnego głosu marki