• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataDigital Analyst
    Digital Analyst
    Nowa
    BI & Data
    Media Choice

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Łączymy kompetencje z zakresu planowania mediów i tworzenia strategii komunikacji marketingowej, a to wszystko w oparciu o pogłębioną analizę oraz doświadczenie z codziennej pracy dla marek z różnych branż.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Google Tag Manager

    Microsoft Power BI

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jakie będą Twoje przyszłe zadania:

    • gromadzenie i analizowanie danych na potrzeby realizacji kampanii marketingowych,
    • wdrażanie i konfigurowanie narzędzi marketingowych (pomiar zdarzeń, tagi i pixele),
    • przeprowadzanie audytów i wdrożeń narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager, w tym trybu uzyskiwania zgody (consent mode),
    • tworzenie raportów wizualnych w technologiach takich jak Power BI/Looker,
    • rozwiązywanie problemów technicznych narzędzi i monitoringu,
    • rozwijanie narzędzi analitycznych w firmie.

    Czego oczekujemy:

    • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku,
    • praktycznej znajomości narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager (doświadczenie w pracy z BigQuery oraz server-side Google Tag Managerem będzie dodatkowym atutem),
    • znajomości zagadnień związanych z trybem uzyskiwania zgody (consent mode),
    • doświadczenia w tworzeniu raportów w narzędziach takich jak: Looker, Power BI,
    • zdolności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i umiejętności rekomendowania rozwiązań wspomagających decyzje biznesowe,
    • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, wykorzystywanych w kontaktach z Klientami,
    • proaktywnej postawy skupionej na poszukiwaniu rozwiązań mających wpływ na rozwój analityki w firmie.

    Co oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach B2B lub UoP,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dostęp do platformy mybenefit z comiesięcznym doładowaniem,
    • ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie,
    • budżet szkoleniowy na zespół,
    • urodzinowy dzień wolny od pracy,
    • dodatkowe benefity dla osób ze stażem 3+ w Media Choice,
    • praca od godz.: 8:00 lub 9:00.

    Tryb pracy: hybrydowo we Wrocławiu lub zdalnie w innym mieście