• Wszystkie ofertyLublinInżynieriaElektronikaStarszy Mechanik
    Starszy Mechanik
    Inżynieria
    MEDISEPT SP. Z O. O.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienie UDT

    Mile widziane

    Uprawnienia gazowe <200kW

    Uprawnienia elektryczne

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    - Utrzymanie techniczne maszyn, urządzeń oraz infrastruktury budynków wraz z terenem zewnętrznym MEDISEPT

    - Nadzór nad infrastrukturą w Zakładzie Produkcyjnym, Magazynie, Centrum Badan i Rozwoju oraz Biurze wraz z terenem zewnętrznym

    - Nadzór nad maszynami i urządzeniami wykorzystywanymi w bieżącej produkcji

    - Zlecanie, koordynowanie i kontrolowanie prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne na obszarze Zakładu i wokół

    - Diagnozowanie problemów występujących na liniach produkcyjnych.

    - Dokonywanie napraw bieżących maszyn i urządzeń

    - Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez diagnozowanie problemów występujących na liniach produkcyjnych i usuwanie usterek

    - Sprawdzanie poszycia zewnętrznego dachu Zakładu, jego elementów oraz urządzeń znajdujących się na nim.

    - Wykonywanie prac gospodarczych na terenie zewnętrznym Zakładu. Dbałość o estetykę zewnętrzną zakładu.

    Wymagania:

    - Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu

    - Samodzielność i terminowość w zakresie wykonywania zadań,

    - Umiejętność pracy w zespole

    - Umiejętność analitycznego myślenia i zorientowania na cel

    - Praktyczna znajomość obsługi linii rozlewniczej oraz obsługi instalacji technologicznych

    - Uprawnienie UDT od obsługi wózków widłowych

    Mile widziane:

    - Uprawnienia elektryczne do 1kV

    - Uprawnienia gazowe <200kW

    - Uprawnienia na podesty ruchome

    Oferujemy:

    - Kompleksowy program wdrożeniowy

    - Atrakcyjne wynagrodzenie

    - Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

    - Bogaty pakiet szkoleń

    - Możliwość rozwoju oraz awansu

    - Benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, zniżki pracownicze, audioteka)