• Wszystkie ofertyBydgoszczMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. Google Ads | SEM | PPC
    Specjalista ds. Google Ads | SEM | PPC
    Marketing
    Metalkas S.A.

    Bydgoszcz
    1 521 - 2 535 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Szukasz pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym, energicznym i kreatywnym zespole? Dołącz do nas!

    Metalkas to firma z doświadczeniem, tradycją i renomą. Ze względu na intensywny rozwój i coraz więcej projektów e-commerce poszukujemy specjalisty, który wesprze nas w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads. Potrafisz efektywnie prowadzić reklamy PPC i znasz praktyczne działanie Adsów?

    Potrzebujemy Ciebie!

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie i obsługa kampanii w środowisku Google Ads,
    • Analiza, monitorowanie i raportowanie efektywności kampanii marketingowych,
    • Monitoring działań konkurencji oraz trendów rynkowych,
    • Lokalizowanie i reagowanie na ewentualne problemy w analityce i efektywności inwestycji marketingowych.

    Aplikuj, jeśli:

    • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads,
    • Posiadasz praktyczną znajomość Google Merchant Center i potrafisz optymalizować feedy produktowe,
    • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi: Google Analytics 4, Meta Business Manager,
    • Znasz podstawy Google Tag Manager,
    • Znasz język angielski na poziomie min. B1.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP bądź kontrakt B2B,
    • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w centrum Bydgoszczy,
    • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
    • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Wszystkie ofertyBydgoszczMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. Google Ads | SEM | PPC
    1 521 - 2 535 USD

    Dowolna