• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsJunior Account Executive
    Junior Account Executive
    Marketing
    more communications agency

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    influencer marketing

    PR/public relations

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy agencją specjalizującą się w zintegrowanej komunikacji marek. Od ponad 15 lat pomagamy naszym Klientom w realizacji celów komunikacyjnych oraz budowaniu rozpoznawalności i wizerunku. Obecnie do zespołu more poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Account Executive (Brand PR).

    Jakie będą Twoje zadania?

    • wsparcie zespołu w realizacji projektów komunikacyjnych prowadzonych dla klientów agencji
    • realizacja działań komunikacyjnych w ramach powierzonych projektów (branża przemysłowa) przy wsparciu PR Managera
    • przygotowywanie rekomendacji i planowanie działań komunikacyjnych
    • opracowywanie różnorodnych tekstów (tworzenie oraz redagowanie informacji prasowych, a także tekstów na SoMe Klientów agencji)
    • współpraca z podwykonawcami, mediami oraz influencerami
    • pozyskiwanie wycen, tworzenie kosztorysów, harmonogramów, statusów projektów
    • bieżący, systematyczny kontakt z klientami
    • tworzenie cyklicznych raportów, analizowanie efektywności oraz wyciąganie wniosków z realizowanych działań
    • udział w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych i prezentacji dla potencjalnych klientów agencji wraz z zespołem

    Jakie mamy oczekiwania?

    • pierwsze doświadczenia w obszarze PR po stronie agencji
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
    • lekkie pióro - umiejętność tworzenia i redagowania jakościowych treści
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i w piśmie
    • kreatywność i inicjatywa w działaniu
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność rozwiązywania problemów
    • odpowiedzialność, systematyczność oraz dbałość o detale
    • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy?

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w realizacji ciekawych projektów
    • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość całkowitej pracy zdalnej
    • pracę w systemie czasowym pn - czw. 9.00 - 17.30, a w piątki 9.00 - 15:00
    • przyjazną atmosferę, partnerski i niekorporacyjny styl pracy
    • cykliczne spotkania integracyjne przy dobrym jedzeniu

    Prosimy o przesłanie CV przez przycisk Aplikuj.