• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Senior Account Manager (lifestyle)
    PR Senior Account Manager (lifestyle)
    Marketing
    MSL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    MSL

    MSL

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    MSL to agencja należąca do największego francuskiego koncernu reklamowego - Grupy Publicis. Jesteśmy grupą doradców wyspecjalizowanych w komunikacji i budowaniu zaangażowania. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, komunikacja konsumencka, doradztwo kryzysowe, public affairs i współpraca z influencerami. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek oraz kreowaniu i wdrażaniu projektów konsumenckich online i offline. Wspólnie z klientami budujemy efektywne relacje z mediami, blogosferą, influencerami i liderami opinii, a przede wszystkim, sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy i komunikacja finansowa. W MSL zatrudniamy ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie.

    Jesteśmy największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. W 2019 roku „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak Consumer&Tech, Corporate&Finance, Corporate&Healthcare.

    Za co będziesz odpowiedzialna/y?

    • planowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla klientów agencji m.in. z branży FMCG;
    • prowadzenie projektów z zakresu komunikacji lifestyle;
    • nadzór nad realizacją projektu – merytoryczny i operacyjny;
    • bieżąca współpraca i obsługa klienta;
    • zarządzanie zespołem projektowym, w tym briefowanie oraz weryfikacja poprawności i jakości wykonania zadań;
    • przygotowywanie analiz i rekomendacji;
    • tworzenie profesjonalnych tekstów i materiałów prasowych;
    • pozycjonowanie eksperckie;
    • media relations;
    • planowanie, przygotowywanie i rozliczanie budżetu projektu;
    • współpraca z innymi agencjami w Grupie Publicis przy realizowanych kampaniach;
    • wsparcie zespołu w pozyskiwaniu nowych klientów, w tym przygotowywanie prezentacji ofertowych i udział w spotkaniach przetargowych.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • co najmniej 8 letnie doświadczenie w zakresie komunikacji (PR/marketing);
    • doświadczenie w pracy po stronie agencji, w tym dla Klientów z branży FMCG;
    • doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych oraz konceptów kreatywnych;
    • doświadczenie w prowadzeniu min. dwuosobowego zespołu oraz umiejętność rozdzielania pracy, jej koordynacji i weryfikacji, a także umiejętność wsparcia członków zespołu w rozwoju i zdobywaniu doświadczenia;
    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów jednocześnie;
    • wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu;
    • umiejętność tworzenia profesjonalnych, zrozumiałych i ciekawych tekstów (w języku polskim i angielskim);
    • znajomość mediów oraz dziennikarzy i umiejętność budowania relacji z nimi;
    • doświadczenie we współpracy z influencerami;
    • doświadczenie w organizacji eventów i spotkań prasowych;
    • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie;
    • nastawienie na pracę zespołową, rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • kreatywność w przygotowywaniu konceptów i działań komunikacyjnych
    • umiejętność rozwiązywania problemów;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne oraz duża samodzielność w działaniu;
    • nastawienie na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu;
    • proaktywność, odpowiedzialność i energiczność w działaniu.

    Co oferujemy:

    • Pracę hybrydową;
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
    • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Senior Account Manager (lifestyle)