• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPMProject Manager
    Project Manager
    Nowa
    PM
    NATEK Poland

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoD, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    stakeholder management

    Jira

    Atlassian Confluence

    sharepoint

    Project delivery

    Business Cases

    HR

    project management

    Mile widziane

    SAP Ativate Methodology

    SAP SuccessFactors

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W firmie Natek poszukujemy obecnie Menedżera Projektów, który dołączy do projektu związanego z wdrożeniem SAP Success Factor w organizacji zajmującej się handlem detalicznym.

    Praca hybrydowa - 2 dni w biurze i 3 zdalnie

    Twój zakres obowiązków

    • Samodzielne prowadzenie projektów zgodnie z metodyką SAP Activate
    • Współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case)
    • Stała współpraca ze Właścicielem Biznesowym, Zespołem projektowym i komitetem sterującym
    • Monitorowanie postępu i zapewnia, że projekt jest realizowany na czas, w ramach zakresu i budżetu
    • Kierowanie pracami zespołu: ustalanie priorytetów, tworzenie i monitorowanie harmonogramu, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług
    • Identyfikacja ryzyka w projektach i zarządzanie nimi (plany ich ograniczania)
    • Prezentowanie statusów projektów do organizacji (regularne raportowanie)
    • Podsumowanie z zespołem zrealizowanych projektów (Lessons learned), celem wyciągania wniosków dla organizacji na przyszłość

    Wymagania

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli Kierownika - Projektów w zarządzaniu projektami o dużej złożoności (mile widziane projekty SAP SuccessFactors lub inne systemy HR)
    • Kierowanie zespołami projektowymi w strukturze macierzowej
    • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
    • Determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
    • Umiejętności perswazji i argumentowania
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Duża samodzielność w działaniu
    • Profesjonalne umiejętności prezentacji i komunikacji
    • Znajomość SharePoint, Jira, Confluence, MS Office