• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataEkspert ds. narzędzi prowizyjnych
    Ekspert ds. narzędzi prowizyjnych
    Nowa
    BI & Data
    Nationale-Nederlanden

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    T-SQL

    SQL

    MS SQL Server

    Opis stanowiska

    Co będziesz u nas robić?

    • Projektować i tworzyć aplikacje biznesowe do rozliczeń
    • Obsługiwać i rozwijać bazy danych
    • Tworzyć raporty
    • Proponować rozwiązania
    • Wspierać analitycznie zespół zajmujący się prowizjami
    • Naliczać prowizje/premie oraz dodatkowe składniki wynagrodzenia
    • Pracować na bazach danych i SQL, przygotowywać analizy i raporty

    Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zaawansowaną znajomość MS SQL Server (SQL DQL, SQL DML, SQL DDL) oraz T-SQL (weryfikacja wiedzy w ramach pisemnego testu)
    • Znajomość narzędzi klasy BI (np. Reporting Services)
    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność analizowania danych i tworzenie baz danych, raportów oraz analiz
    • Myślenie analityczne, dokładność i łatwość w uczeniu się
    • Umiejętność szybkiej analizy i rozwiązywania problemów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności dobrego planowania i organizowania
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Proaktywność i nastawienie na realizację celu
    • Gotowość współpracy do końca czerwca 2026

    Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz:

    • Z nami będziesz pracował/pracowała w zadaniowym czasie pracy (elastycznie);
    • Pracujemy w trybie hybrydowym, a nasze świeżo wyremontowane i nowoczesne biuro znajduje się na zielonym Powiślu;
    • Zapewnimy profilaktykę zdrowotną i zabezpieczymy przyszłość! Możesz skorzystać z Medicover, Multisport, ubezpieczenia grupowego;
    • Dostaniesz dostęp do platformy Motivizer, w której będziesz mógł wybrać najlepsze dla siebie benefity oraz rabaty;
    • Dla świeżo upieczonych tatusiów mamy dodatkowe dwa tygodnie płatnego urlop ojcowskiego;
    • Dla Ciebie obniżymy ceny produktów firmy Samsung;
    • Trenujesz? Dbasz o siebie? To dobrze się składa - możesz dołączyć do sekcji sportowej;
    • Chcesz przejeżdżać do pracy na rowerze? Zapraszamy czeka na Ciebie świetnie przygotowana infrastruktura dla rowerzystów;
    • Stawiamy na rozwój, dlatego będziesz miał/a dostęp do szkoleń, webinarów, webcastów.
    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataEkspert ds. narzędzi prowizyjnych