• Wszystkie ofertyOlsztynMarketingPublic RelationsCustomer Voice Expert
    Customer Voice Expert
    Marketing
    Nieruchomosci-online.pl

    Olsztyn
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Publiczne wystąpienia

    CX

    Socjologia

    badania marketingowe

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywnie współpracujesz z działem analitycznym, by lepiej rozumieć użytkowników portalu. Szukasz niezbędnych informacji na temat ich zachowań, pozyskujesz je i gromadzisz.
    • Jesteś dociekliwy/a w zakresie motywacji i zachowań osób poszukujących nieruchomości. Poszukujesz samodzielnie sytuacji, w których możesz dowiedzieć się jeszcze więcej, a także je inicjujesz.
    • Jesteś inicjatorem lub wspierasz dział marketingu w opracowywaniu i prowadzeniu badań jakościowych, takich jak IDI, focusy czy inne badania zarówno ilościowe, jak i jakościowe.
    • Tworzysz i utrzymujesz w ciągłej aktualności CJM dla różnych person i ich sytuacji życiowych.
    • Doskonale rozumiesz pozycjonowanie marki oraz je komunikujesz.
    • Jesteś ambasadorem i głosem użytkowników portalu, którzy są klientami rynku nieruchomości w zakresie kupna, sprzedaży i najmu.
    • W porozumieniu z Brand i PR managerami tworzysz plan komunikacji marki w mediach i jesteś współodpowiedzialny/a za jego realizację.
    • Udzielasz wywiadów, występujesz w podcastach, webinarach, w nagraniach live. Reprezentujesz markę na panelach dyskusyjnych oraz wystąpieniach publicznych na scenie. Bierzesz udział w wydarzeniach i konferencjach branżowych, które wzmacniają pozycję firmy na rynku.
    • Wpierasz istniejące projekty PR-owe oraz współtworzysz nowo powstające i aktywnie włączasz się w ich realizację.

    Nasze wymagania:

    • Masz wiedzę socjologiczną, psychologiczną, z obszaru badań, CX lub pokrewną.
    • Jesteś osobą dociekliwą, uważną na wiele różnych perspektyw. Wiesz, jak ważne jest zrozumienie fundamentów problemów, potrzeb i motywacji.
    • Posiadasz ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Świetnie czujesz się podczas dyskutowania z ludźmi i lubisz to robić.
    • Masz charyzmatyczną osobowość. Dobrze się czujesz na scenie, podczas wypowiedzi publicznych czy wywiadów przed kamerą.
    • Doskonale organizujesz pracę własną, umiesz planować i efektywnie działać na kilku projektach jednocześnie.
    • Masz lekkie pióro.
    • Cechuje Cię kreatywność i otwartość.
    • Lubisz ludzi.

    To oferujemy:

    • Udział w ciekawych i ambitnych projektach, które docierają do milionów użytkowników.
    • Realny wpływ na strategię rozwoju marki i strategię komunikacji.
    • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B).
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
    • Wsparcie bardzo doświadczonego zespołu.
    • Szkolenia i konferencje.
    • Inicjatywy sportowe.
    • Nowoczesne biuro.

    • Od 15 lat w Nieruchomosci-online.pl tworzymy zaawansowane narzędzie dla rynku nieruchomości i ciągle je rozwijamy. Działamy zespołowo. Pracujemy zwinnie. Stawiamy na kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wszystkie zespoły potrzebne do sprawnego funkcjonowania mamy na miejscu, „u siebie“, co powoduje, że pracujemy w sposób zorganizowany i komunikujemy się lepiej. Z nami zyskasz poczucie wpływu na to, co finalnie dostarczamy użytkownikom.