• Wszystkie ofertyOlsztynMarketingSocial mediaSocial media & communication specialist
    Social media & communication specialist
    Marketing
    Nieruchomosci-online.pl

    Olsztyn
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    TikTok

    kreatywność

    Meta Ads

    Mile widziane

    video content

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Doskonale rozumiesz pozycjonowanie marki oraz je komunikujesz w social mediach.
    • Tworzysz plan komunikacji i jesteś odpowiedzialny/a za jego realizację.
    • Uczestniczysz w tworzeniu harmonogramu treści na bloga oraz wspierasz budowę zasięgów tych treści.
    • Wspierasz współprace z influencer’ami.
    • Tworzysz komunikację na wszystkie kanały sm (FB, Insta,YT, TT, X, LN) zgodne z ustalonym harmonogramem.
    • Na bieżąco moderujesz komentarze w sm oraz w storach.
    • Wspierasz nas kreatywnie w tworzeniu scenariuszy pod story’sy/reelsy/tiktoki oraz pomagasz w organizacji nagrań
    • Współpracujesz z działem graficznym w zakresie przygotowania grafik/animacji/video do sm.
    • Samodzielnie tworzysz, na podstawie szablonów, komunikację do sm.
    • Wpierasz istniejące projekty marketingowe, współtworzysz nowo powstające i aktywnie włączasz się w ich realizację.
    • We współpracy z performance spec. realizujesz kampanie płatne w sm.
    • Jesteś na bieżąco z trendami w sm
    • Rekomendujesz uprawnienia i zmiany w stylu i w formie komunikacji, które wpisują się w obecne trendy, ale są spójne z pozycjonowaniem.
    • Jesteś odpowiedzialny za efekty komunikacji w sm.

    Nasze wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Kreatywność i otwartość.
    • Lekkie pióro.
    • Wiedza na temat zastosowania, zalet i ograniczeń softów takich jak: Napoleon, SoTrender, Meta Business suit, Instagram Insights, Google Analytics,
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii płatnych w sm - Meta Ads, LN ads, X,
    • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność odpowiedzialnego planowania i efektywnego działania na kilku projektach jednocześnie.

    Prześlij do nas razem w Twoim CV:

    • Portfolio lub przykłady dotychczasowych realizacji.

    To oferujemy:

    • Dostęp do repozytorium książek, publikacji marketingowych, szkoleń, czy konferencji oraz warsztatów z wystąpień publicznych.
    • Wyczerpujący onboarding oraz buddiego na start
    • Udział w ciekawych i ambitnych projektach, które docierają do milionów użytkowników.
    • Realny wpływ na strategię rozwoju marki i strategię komunikacji.
    • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B).
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
    • Wsparcie bardzo doświadczonego i zgranego zespołu.
    • Inicjatywy sportowe.
    • Nowoczesne biuro.

    • Od 15 lat w Nieruchomosci-online.pl tworzymy zaawansowane narzędzie dla rynku nieruchomości i ciągle je rozwijamy. Działamy zespołowo. Pracujemy zwinnie. Stawiamy na kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wszystkie zespoły potrzebne do sprawnego funkcjonowania mamy na miejscu, „u siebie“, co powoduje, że pracujemy w sposób zorganizowany i komunikujemy się lepiej. Z nami zyskasz poczucie wpływu na to, co finalnie dostarczamy użytkownikom.

    Wszystkie ofertyOlsztynMarketingSocial mediaSocial media & communication specialist