• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. komercjalizacji nieruchomości/marketing
    Specjalista ds. komercjalizacji nieruchomości/marketing
    Sprzedaż
    Nord Space

    Warszawa
    1 521 - 1 774 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    B2B

    branża nieruchomości

    marketing

    branża budowlana

    Mile widziane

    B2B marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Szukamy empatycznej uśmiechniętej osoby potrafiącej rozmawiać z ludźmi i słuchającej ich potrzeb, tak by w efekcie skutecznie zajmowała się komercjalizacją naszych obiektów magazynowo usługowych.

    Jesteśmy pierwszym takim centrum biznesowym w Polsce w którym mali i średni przedsiębiorcy mogą w sposób zautomatyzowany prowadzić swój biznes i zarządzać swoim magazynem z poziomu aplikacji.

    Nord Space szuka konkretnej osoby, która widzi szansę rozwoju i chęć uczestniczenia na początku ekspansji nowego podmiotu na polskim rynku.

    Jesteśmy litewskim funduszem inwestycyjnym, który buduje zautomatyzowane nowoczesne business parki - więcej można przeczytać w artykule w Pulsie biznesu.

    Do końca roku będziemy mieli kilkanaście obiektów działających w 3 krajach.

    Dostaniesz:

    Bazę leadów oraz wsparcie działu marketingu/sprzedaży

    Twoim zadaniem będzie:

    • kontakt z klientem, prezentacja lokali, przygotowanie oferty oraz finalizacja umów
    • działania marketingowe oraz współpraca z naszym działem marketingu
    • nawiązywanie współprac i partnerstw
    • kontakt z grupami i stowarzyszeniami

    Min. wymagania:

    2 lata doświadczenia na rynku nieruchomości np. jako pośrednik lub u dewelopera w biurze sprzedaży

    Język Angielski min. B2

    Prawo jazdy B

    Doświadczenie przy prowadzeniu content marketingu, google Ads itp mile widziane

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. komercjalizacji nieruchomości/marketing
    1 521 - 1 774 USD

    B2B