• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Ekspert_ka ds. Performance Marketingu (zdobywanie leadów)
    Ekspert_ka ds. Performance Marketingu (zdobywanie leadów)
    Nowa
    Marketing
    OBI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEM

    Google Ads

    Bing Ads

    Meta Ads

    język angielski

    Opis stanowiska

    #JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

    W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca.

    Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    ·         przygotowywanie strategii kampanii reklamowych, media planów oraz wyznaczanie KPI;

    ·         tworzenie i optymalizacja kampanii SEM, ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów;

    ·         realizacja celów biznesowych i przekształcania ich w efektywne kampanie płatne na platformach Google Ads, Bing Ads, Meta Ads;

    ·         zarządzanie budżetami reklamowymi i dostosowywanie ich do różnych kanałów;

    ·         bieżąca optymalizacja i weryfikacja efektywności prowadzonych działań;

    ·         ścisła współpraca z działami: content, wsparcia sprzedaży i z Centralą Firmy w DE;

    ·         współpraca z partnerami biznesowymi;

    ·         dokładna analiza sprzedaży leadów i ścieżki klientów, raportowanie, pro-aktywne rekomendowanie strategii optymalizacji kampanii i prezentowanie wyników kampanii;

    ·         monitorowanie budżetu reklamowego i zapewnienie optymalnego wykorzystania środków;

    ·         testowanie nowych narzędzi i funkcji reklamowych na platformach Meta, Google, Bing;

    ·         identyfikowanie trendów rynkowych i dostosowanie strategii reklamowej do zmieniających się warunków;

    ·         współpraca z zespołem kreatywnym w celu opracowania skutecznych treści reklamowych;

    ·         kształtowanie wizerunku marki poprzez kampanie reklamowe online.

    Wymagania:

    ·         doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4-6 lat (e-commerce, performance);

    ·         biegła znajomość platform Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Meta Ads, Bing Ads - wiedza z zakresu płatnych systemów reklamowych - najlepiej poparta sukcesami;

    ·         wysoka pro aktywność i silna orientacja na generowanie i ogrzewanie leadów;

    ·         umiejętność analitycznego podejścia do wykonywanej pracy oraz podejmowania decyzji opartych na analizie ROI;

    ·         umiejętność przeprowadzania analiz i obróbki dużych plików bazowych;

    ·         zrozumienie performance marketingu i pozyskiwania Klientów w ecommerce;

    ·         bardzo dobra znajomość: Pakietu Office 365 (Excel, PowerPoint), Google Data Studio; Looker Studio;

    ·         znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, codzienną komunikację (min. B2).

    Oferujemy:

    ·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    ·         bogaty pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, kursy j. angielskiego, szkolenia techniczne i "miękkie", wyjścia integracyjne, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy w OBI;

    ·         elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8:00-9:00);

    ·         przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych kolegów :)

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Ekspert_ka ds. Performance Marketingu (zdobywanie leadów)