Oferty
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Online
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

digital marketing

e-commerce

Mile widziane

Google Tag Manager

Google Search Console

Google Analytics

Opis stanowiska

OCHNIK S.A. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej. Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU ONLINE

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie zespołu digital marketingu w bieżących projektach
  • współtworzenie strategii, zarządzanie oraz prowadzenie kampanii
  • optymalizacja kampanii według zaplanowanych celów (KPI)
  • analiza raportów oraz efektywności prowadzonych działań
  • koordynacja i realizacja działań z agencjami marketingowymi
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie agencyjne lub klienckie w obszarze emisji reklam
  • ogólna wiedza w obszarze e-commerce i digital marketingu
  • znajomość pakietu MS Office (Excel/PowerPoint)
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • analityczne myślenie, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • mile widziane doświadczenie w obszarze emisji reklam z wykorzystaniem platform: Meta (Facebook / Instagram), TikTok, Google, Bing, Amazon
  • mile widziane doświadczenie w korzystaniu z takich narzędzi jak: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • praca hybrydowa (4/1 czyli 4 dni stacjonarnie w Garwolinie / 1 dzień zdalnie)
  • możliwość rozwoju w zakresie obszaru merytorycznego oraz dostęp do rozbudowanej ścieżki szkoleniowej w różnych obszarach
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych
  • przyjazną atmosferę i wsparcie w adaptacji i rozwoju
  • stabilność zatrudnienia w firmie o długiej tradycji i ugruntowanej, silnej pozycji rynkowej
  • dofinansowanie do pakietu karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach w Enel-Med
  • możliwość dołączenia do programu grupowego ubezpieczenia na życie
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe)
  • bonus roczny uzależniony od wyników firmy i skuteczności osobistej

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.