• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingKontroler finansowy / Kontrolerka finansowa
    Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa
    Finanse
    OKE Polska

    Warszawa
    1 774 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza finansowa

    administracja

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie wszystkimi operacjami finansowymi, w tym budżetowaniem, kontrolą kosztów i przepływami pieniężnymi
    • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, przepływy pieniężne)
    • Udział w procesach budżetowania oraz forecastingu finansowego
    • Zapewnienie zgodności operacji finansowych z wewnętrznymi zasadami firmy oraz przepisami prawa
    • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi w celu zapewnienia zgodności finansowej
    • Identyfikowanie i zarządzanie ryzykami finansowymi
    • Współpraca z księgowością
    • Przeprowadzanie analiz finansowych w celu optymalizacji wydatków i zwiększenia efektywności operacyjnej
    • Rozliczanie i kontrola finansowa podwykonawców
    • Kontrola przepływu faktur w firmie
    • Wsparcie zarządu poprzez dostarczanie strategicznych analiz finansowych oraz rekomendacji

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnych dziedzin
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
    • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość Excela oraz systemów ERP (np. SAP, Oracle)
    • Dodatkowy atut to biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy pod presją czasu

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
    • Przyjazne środowisko pracy z możliwościami współpracy międzynarodowe
    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingKontroler finansowy / Kontrolerka finansowa
    1 774 - 2 535 USD

    B2B