Oferty
Graphic Designer
Design

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

digital marketing

Adobe Illustrator

web design

trendy

Grafika

Adobe Photoshop

CapCut

Opis stanowiska

Cześć!

Czy masz doświadczenie w projektowaniu grafik na potrzeby social media, tworzeniu animacji oraz montażu krótkich form wideo? Świetnie się składa! Szukamy kogoś takiego jak Ty!

Krótko o nas:

Jesteśmy Agencją Digital marketingu, która specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym, projektowaniu stron i sklepów oraz tworzeniu grafik i animacji.

Wierzymy, że spójna i oryginalna kreacja to klucz do sukcesu każdej marki.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby na stanowisko Graphic Designer, z doświadczeniem minimum 2 lata, której obowiązki będą obejmować:

  • Tworzenie grafik do social media
  • Tworzenie mikro animacji na potrzeby social media
  • Montaż krótkich form wideo (rolek) w aplikacjach typu CapCut
  • Projektowanie banerów reklamowych do kampanii Google i Facebook
  • Realizację projektów typu landing page
  • Projekty brandingowe

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w projektowaniu grafik i animacji na potrzeby digital marketingu
  • Znasz programy takie jak Adobe Photoshop, Illustrator i aplikacje do montażu wideo (np. CapCut)
  • Masz oko do detali i cenisz dobrą kompozycję
  • Śledzisz branżowe trendy i potrafisz je wykorzystywać w swojej kreatywnej pracy
  • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i różnorodne projekty
  • Dodatkowo jeśli interesujesz się animacją lub webdesignem to będziesz mieć możliwość aby rozwinąć skrzydła również w tych dziedzinach.

Co oferujemy?

  • PRACĘ ZDALNĄ- obecnie nie posiadamy biura
  • Współpracę przy ciekawych projektach
  • Służbowy komputer oraz tablet
  • Dostęp do obszernej bazy szkoleniowej
  • Wyjazdy na eventy branżowe
  • Wynagrodzenie oparte na umowie o pracę lub B2B – widełki 4500-7500 zł netto w zależności od rodzaju umowy.
  • Premie uznaniowe- jeśli się wykazujesz na pewno to docenimy.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

Zainteresowany? Dołącz do nas!

Pamiętaj, aby dołączyć link do swojego portfolio!