Oferty
Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży rozwiązań IT
Nowa
Sprzedaż

4 000 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

CRM

B2B

it

Microsoft Office

HubSpot

sales

negocjacje

sprzedaż

Mile widziane

Jira

Opis stanowiska

Chcesz pracować w dynamicznej firmie IT, która stawia na rozwój technologii i innowacyjne podejście do biznesu? Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam rozwijać współpracę z kluczowymi klientami, dostarczając im najwyższej jakości rozwiązania IT!

Stawka: 4000 – 7000 PLN/miesięcznie netto na B2B, w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • Systematyczna praca z systemem CRM
  • Prowadzenie korespondencji handlowej
  • Prace związane z bazami danych oraz lead generation (praca na dużych zbiorach danych)
  • Analiza potrzeb oraz potencjału klientów – zidentyfikowanie i prognozowanie nowych możliwości sprzedażowych
  • Koordynacja spotkań z Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie współpracy
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

Poszukiwane kompetencje:

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania relacji z klientami
  • Znajomość branży IT/software
  • Umiejętność rozpoznawania i wykorzystywania szans sprzedażowych, prowadzących do skutecznego zamknięcia transakcji
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Praca w systemie CRM (preferowany HubSpot)
  • Myślenie poza schematami, generowanie nowatorskich pomysłów i podejmowanie nietypowych wyzwań
  • Wielozadaniowość, dobre zarządzanie własnym czasem i priorytetami
  • Wysoki poziom kultury biznesowej oraz profesjonalne podejście do klientów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Jira
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT, usług lub projektów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku IT, z możliwością rozwoju zawodowego
  • Elastyczność w wyborze formy pracy – możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość współpracy z klientami z różnych branż i rozwijania swoich kompetencji
  • Przyjazną atmosferę i zespół chętny do dzielenia się wiedzą
  • Szkolenia produktowe
4 000 - 7 000 PLN

B2B