Oferty
Specjalista Biura Projektów/ koordynator projektów
Nowa
PM

5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

zarządzanie projektami

PM

it

Microsoft Office

język angielski

samodzielność

Mile widziane

Jira

Atlassian

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu i zarządzaj fascynującymi projektami IT, które łączą technologię i innowacje! Szukamy doświadczonego Koordynatora Projektów, który z entuzjazmem podejmie się koordynacji krajowych i międzynarodowych przedsięwzięć, opartych na produktach Atlassiana, takich jak Jira Service Management, Jira Software, Confluence, BitBucket, a także projektów utrzymaniowych i doradczych w obszarze zarządzania IT.

Stawka: 5000- 8000 PLN/miesięcznie netto na B2B, w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Główne zadania

  • Nadzorowanie realizacji projektów IT, z dbałością o terminy i jakość
  • Koordynowanie pracy zespołów projektowych, delegowanie zadań i nadzorowanie postępu prac
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań koordynacyjnych z zespołem projektowym
  • Regularne raportowanie postępów
  • Zarządzanie budżetami projektowymi oraz sprawami formalnymi

Nasze oczekiwania

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Umiejętność koordynacji portfela projektów w aspektach terminów/zadań/budżetów/zespołów
  • Doświadczenie w pracy z klientem oraz zarządzaniu relacjami biznesowymi
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i wysoka kultura biznesowa
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Jira i innymi narzędziami Atlassiana

Oferujemy:

  • Stabilną, długoterminową współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczność w organizacji pracy – możliwość pracy zdalnej lub z biura w Warszawie
  • Świetną atmosferę pracy w zespole doświadczonych specjalistów

5 000 - 8 000 PLN

B2B