• Wszystkie ofertyPłockBI & DataSpecjalista (Systemy Logistyki i Sprzedaży)
    Specjalista (Systemy Logistyki i Sprzedaży)
    Nowa
    BI & Data
    ORLEN S.A.

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Baza Danych

    język angielski

    tworzenie raportów

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    ERP

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zmian rozwojowych aplikacji w obszarze sprzedaży hurtowej oraz logistyki (SAP, systemy planowania transportu, systemy spedycyjne)
    • Opracowywanie koncepcji biznesowo-technicznych na potrzeby wdrażanych systemów
    • Analiza wymagań biznesowych oraz proponowanie implementacji w systemach IT z uwzględnieniem najlepszych praktyk dot. budowy architektury SI
    • Monitorowanie pracy wdrożonych aplikacji oraz interfejsów komunikacyjnych
    • Nadzór nad realizacją umów dot. rozwoju i utrzymania wdrażanych systemów
    • Tworzenie raportów oraz analiz na potrzeby optymalizacji i rozwoju SI

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu informatycznym
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rozwojem aplikacji (preferowane w obszarze logistyki lub sprzedaży)
    • Znajomość relacyjnych baz danych
    • Znajomość wybranych technologii tworzenia oprogramowania
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na ciągły rozwój
    • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

    • Znajomość systemów ERP w zakresie modułów sprzedaży i logistyki
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
    • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
    • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
    • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
    • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

    Dodatkowo otrzymasz

    • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
    • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
    • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
    • Program wspierający rodzinę
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej

    Wszystkie ofertyPłockBI & DataSpecjalista (Systemy Logistyki i Sprzedaży)