Oferty
Marketing Manager
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

SEM

Canva

Meta Ads

Catch Up

SEO

marketing

Google Ads

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jako Marketing Manager w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji marketingowej dla sektora B2B.

Wachlarz Twoich codziennych zadań będzie rozległy – od zadań strategicznych, po operacyjne. Wśród nich znajdziesz:

  • tworzenie i optymalizację kampanii marketingowych we współpracy z zarządem,
  • ścisłą współpracę z działem sprzedaży w celu generowania leadów,
  • tworzenie contentu marketingowego,
  • przygotowywanie i publikację treści na profile w mediach społecznościowych (np. LinkedIn, Facebook),
  • udział w promowaniu produktów z portfolio spółki - takich jak studia podyplomowe, konferencje oraz inne wydarzenia biznesowe,
  • odpowiedzialność za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną.

Oczekiwania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w branży usług dla biznesu – warunek konieczny,
  • doświadczenie w konwertowaniu leadów z marketingu na sprzedaż i praca ze wskaźnikami, np. CTR, CPC, ROAS – warunek konieczny,
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych (Google Ads, SEM, SEO, LinkedIn, Meta Ads, Canva, Catch Up, Adobe, obsługa Landing Pages),
  • orientacja biznesowa i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność tworzenia adekwatnych i angażujących treści marketingowych dla dedykowanych grup docelowych,
  • chęć wykonywania zadań o różnym poziomie złożoności i odpowiedzialności.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • realny wpływ na własny zakres zadań oraz strategię komunikacji marketingowej firmy,
  • płaską strukturę oraz brak korporacyjnej atmosfery w firmie,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, Multikafeterii, ubezpieczeń firmowych,
  • współpracę/ pracę w systemie hybrydowym,
  • preferowaną przez kandydata formę współpracy.