Oferty
Fizjoterapeuta dziecięcy
Nowa
Zdrowie

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

PWZFz

Min. 5 lat doświadczenia

Mile widziane

kurs FITS

kurs BSPTS

kurs Schroth

kurs PNF

Opis stanowiska

FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY - REHABILITACJA DZIECI

Warszawa - Ochota (prywatna przychodnia)

Prywatna placówka medyczna Ortho Sport Clinic z przyjemnością nawiąże współpracę z FIZJOTERAPEUTAMI/FIZJOTERAPEUTKAMI DZIECIĘCYMI do prowadzenia TERAPII WAD POSTAWY w przychodni ortopedyczno – rehabilitacyjnej

APLIKUJ POPRZEZ WYSŁANIE SWOJEGO CV NA ADRES EMAIL:

administracja.waw@orthosportclinic.pl

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa współpracy (niezbędna działalność gospodarcza)

WYNAGRODZENIE: prowizja 50% od ceny wizyty

DNI I GODZINY PRACY: elastyczny grafik pracy (przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 08:00 – 14:00)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Prowadzenie rehabilitacji dzieci, w tym:

1) diagnostyki wad postawy i skolioz

2) prowadzenia terapii wad postawy

3) prowadzenia ćwiczeń korygujących

4) prowadzenia treningów medycznych

NASZE WYMAGANIA:

1)   posiadanie wymaganych kwalifikacji potwierdzonych dyplomem, świadectwem lub innym dokumentem

2)   posiadanie minimum 5-letniego doświadczenia pracy w rehabilitacji dzieci

3)   ukończenie przynajmniej jednego z niżej wymienionych kursów:

·        Diagnostyka i terapia wad postawy, skolioz i choroby Scheuermanna wg Metody FITS

·        Barcelońska Szkoła Terapii Skolioz (BSPTS)

·        Postępowanie terapeutyczne w/g metody Schroth

·        PNF Podstawowy

OFERUJEMY:

1)     atrakcyjne warunki finansowe współpracy (50% od ceny wizyty płatnej przez pacjenta)

2)     dużą bazę pacjentów

3)     rozwinięte działania marketingowe nastawione na bezpośrednią promocję profilu i usług

4)     profesjonalną obsługę administracyjną

5)     dostęp do nowoczesnych wyników badań klinicznych

6)     dostęp do nowoczesnych metod leczenia i innowacyjnych technik operacyjnych

7)     możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia i studia podyplomowe

8)     komfortowe warunki pracy w nowoczesnych, dynamicznie rozwijających się placówkach

9)     pracę w profesjonalnym zespole specjalistów różnych gałęzi medycyny

10)  stały, ustalony według dyspozycyjności grafik

BENEFITY – DODATKI POZAPŁACOWE:

1)     dofinansowanie szkoleń i kursów

2)     zniżki na firmowe produkty i usługi

3)     zaplecze sanitarne (szatnia, prysznic)

4)     zaplecze socjalne (kuchnia, kawa, herbata)

5)     elastyczny czas pracy

6)     spotkania integracyjne

O NAS:

Ortho Sport Clinic to klinika medyczna mająca swoje placówki w Warszawie, Łodzi i Koninie. Stosujemy najnowocześniejsze technologie w zakresie diagnostyki i innowacyjne zabiegi oraz operacje ortopedyczne.

Ortho Sport Clinic, ul. Opaczewska 43 lok. 125, 02-201 Warszawa

Zobacz naszą stronę: www.orthosportclinic.pl

FB: https://www.facebook.com/OrthoSportClinicpoland

Instagram: https://www.instagram.com/orthosportclinic/

Przychodnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami/kandydatami.