• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPrawoAsystent/ka Biura Zarządu
    Asystent/ka Biura Zarządu
    Prawo
    OSGE

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    komunikatywność

    organizacja

    język angielski

    Opis stanowiska

    ORLEN Synthos Green Energy (OSGE) to spółka powołana przez ORLEN S.A. i Synthos Green Energy S.A w celu wdrażania modułowych reaktorów jądrowych w Polsce w oparciu o technologię reaktora jądrowego BWRX-300 firmy GE Hitachi Nuclear Energy. Więcej informacji na stronie internetowej: https://osge.com/

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    📌 Miejsce Pracy: Warszawa, Al. Jana Pawła II 22

    Twoje obowiązki:

    • kompleksowe wsparcie Członków Zarządu w codziennych zadaniach;
    • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów;
    • współpraca z interesariuszami zewnętrznymi, dbanie o dobre relacje i terminowość;
    • organizacja podróży służbowych oraz wydarzeń firmowych z udziałem Członków Zarządu;
    • organizacja, koordynacja i obsługa spotkań biznesowych Członków Zarządu;
    • rozliczanie delegacji i wydatków służbowych Członków Zarządu;
    • przygotowywanie zestawień, pism oraz notatek ze spotkań;
    • współpraca z różnymi działami wewnątrz Spółki w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (sekretariat Zarządu/ kancelaria prawna/ kancelaria notarialna);
    • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
    • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość w działaniu;
    • systematyczność, sumienność, dokładność;
    • wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną realizację zadań (poziom B2/C1);
    • znajomość pakietu MS Office;
    • praca zmianowa (w godzinach 08:00 – 18.00).

    Mile widziane:

    • znajomość Kodeksu spółek handlowych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę – pełny etat;
    • miejsce świadczenia pracy: siedziba Spółki;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • pracę w zespole doświadczonych pracowników;
    • bardzo dobrą atmosferę i pracę zespołową;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • świadczenia w ramach ZFŚS;
    • program sportowy Multisport.
    Wszystkie ofertyWarszawaPrawoAsystent/ka Biura Zarządu