Specjalista ds. Planowania Produkcji – Brygadzista zmiany (K/M)
Jesteśmy dumni z tworzenia polskiej marki, która z roku na rok zdobywa coraz większą liczbę zadowolonych Klientów. Pracujemy w dwóch lokalizacjach na terenie Zambrowa, a sercem marki Ostrovit jest jej zakład produkcyjny. To właśnie tutaj stale zwiększamy zatrudnienie i proponujemy pracę, którą charakteryzuje wydajność i zaangażowanie.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
Udział w tworzeniu planów produkcyjnych oraz bieżący nadzór nad ich realizacją,
Zarządzanie zespołem, w tym m.in. delegowanie obowiązków, nadzorowanie działań, współpraca z innymi działami firmy,
Kontrola dostępności materiałów i zapasów, oraz współpraca z innymi działami firmy,
Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji,
Sporządzanie raportów produkcyjnych.
Kilka wymagań, które musisz spełniać:
Mile widziane – znajomość procesów produkcyjnych oraz podstawowych wskaźników efektywności,
Doświadczenie na stanowisku brygadzisty, lidera zespołu lub innym stanowisku kierowniczym,
Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania i ich realizację,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i planowania, posiadanie książeczki sanepidowskiej,
Umiejętność zarządzania ludźmi, w tym koordynowanie ich pracy, motywowanie, wspieranie w działaniach.
Oferujemy:
Pracę na pełen etat, na podstawie umowy o pracę.
Zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie.
Pracę w otwartym i ambitnym zespole.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników pracy.
Bezpłatną naukę języka angielskiego.
Stabilność i komfortowe warunki pracy.
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności.
Benefity pracownicze m.in. bezpłatna Prywatna Opieka Medyczna, dofinansowanie do Karty Sportowej, Eventy integracyjne, Nagrody Jubileuszowe, upominki urodzinowe, rabaty na firmowe produkty.
Rozpoczęcie pracy i pierwsze dni
Pierwszego dnia pracy nowy pracownik wprowadzany jest do organizacji i zapoznany ze specyfiką danego stanowiska pracy.
Przez pierwsze dni lub tygodnie, w zależności od przydzielonych obowiązków, nowi pracownicy przechodzą indywidualne szkolenie.
Dzięki takiemu procesowi możliwe jest sprawne i bezstresowe poznanie firmy i jej struktury przez każdego nowego pracownika.
Największym atutem firmy są ludzie, pozytywne relacje oraz wzajemna życzliwość. To przekłada się na dobrą atmosferę w zespole i w dużej mierze dzięki temu przychodzi się z chęcią do pracy.
Specjalista ds. Planowania Produkcji – Brygadzista zmiany (K/M)
Specjalista ds. Planowania Produkcji – Brygadzista zmiany (K/M)