• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedażDoradca / Przedstawiciel Handlowy
    Doradca / Przedstawiciel Handlowy
    Nowa
    Sprzedaż
    Over Group

    1 267 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Mile widziane

    weterynaria

    zootechnika

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Najlepiej czujesz się w handlu? Lubisz bezpośredni kontakt z Klientem? W sprzedaży stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś/Chciałabyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

    Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego zespołu!

    Dlaczego Over Group?

    Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Działamy na rynku od ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.

    w branży produktów dla zwierząt

    • Wynagrodzenie: 5 000 – 15 000 zł brutto

    Oferujemy:

    • Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę Klientów.
    • Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu
    • i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?
    • Dodatkowe premie kwartalne za wyniki.
    • Kompleksowe wdrożenie, oparte również o szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.
    • Otrzymujesz od nas narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy także do użytku prywatnego zgodnie z zasadami przyjętymi w Firmie, laptop, smartphone, autorski system CRM i aplikację mobilną.
    • Możesz liczyć na stałe wsparcie przełożonego, zespołu terenowego i stacjonarnego oraz pomoc w zakresie merytoryki i oferty produktowej.
    • Otrzymujesz także pakiet materiałów marketingowych.
    • Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!
    • System motywacyjno-rozwojowy: program rozwoju kompetencji doradczych i handlowych z atrakcyjnymi benefitami.

    Dlaczego jeszcze warto?

    • Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca,
    • Zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe,
    • Cykliczne targi i eventy branżowe,
    • Organizujemy spotkania integracyjne i team building,
    • Otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty,
    • Dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki, e-booki, audiobooki,
    • Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia,
    • Oferujemy Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!
    • Skontaktuj się z nami, aby przekonać się jakie są jeszcze inne powody, aby dołączyć do naszego zespołu!

    Zadania:

    • Nie tylko Przedstawiciel, ale i Doradca - bądź Specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na Jego potrzeby.
    • Ciesz się samodzielnością, to Ty planujesz własną pracę - umawiasz wizyty, tworzysz trasówki, odwiedzasz Klientów i raportujesz jak dobrze Ci poszło!
    • Otrzymujesz od nas bazę Klientów – jako świetny Handlowiec poszerzaj ją, gdy jest okazja.
    • Sprzedawaj cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży terenowej (warunek konieczny).
    • Prawa jazdy kat. B – abyś mógł dotrzeć do naszych wspaniałych Klientów.
    • Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!
    • Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!
    • Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży terenowej, ale w innej branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

    Rekrutujemy na różne regiony. Podział terenów zgodnie z rejonizacją przyjętą w Firmie. Jeśli nie skontaktowaliśmy się z Tobą, być może nie odpowiadała nam lokalizacja Twojego miejsca zamieszkania. Daj nam znać, czy jesteś gotowy/a na ewentualną relokację.

    Stale pozyskujemy talenty do naszej organizacji. Rozwijamy się w różnych gałęziach biznesu, co pozwala znaleźć zatrudnienie wielu osobom w naszej organizacji. Zachęcamy do wyrażenia zgody na pozostanie w bazie aplikacji OVER Group.

    Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedażDoradca / Przedstawiciel Handlowy
    1 267 - 3 803 USD