Oferty
Sales & Account Manager (all genders)
Nowa
Sprzedaż

Wrocław
10 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

priorytetyzacja

dobra organizacja pracy

account manager

komunikatywność

sprzedaż

Opis stanowiska

Twoja rola

Jako Sales & Account Manager zadbasz o to, aby system Wemolo służył do cyfrowego zarządzania parkingami w każdym mieście w Polsce, a liczba naszych aktywnych miejsc parkingowych stale rosła.

Szukamy osób takich jak Ty, aby wspólnie realizować nasze innowacyjne pomysły i ambitne cele. Złóż aplikację już dziś i stań się częścią czegoś wielkiego!

Czego możesz się spodziewać:

  • Pozyskiwanie nowych klientów: Jesteś odpowiedzialny/a za reprezentowanie Wemolo, pozyskiwanie kluczowych klientów oraz generowanie trwałego wzrostu przychodów
  • Zarządzanie klientami: Zarządzasz całym cyklem sprzedaży, niezależnie prowadząc prezentacje, negocjując umowy na wszystkich poziomach zarządzania i budując długoterminowe relacje z Klientami
  • Generowanie leadów: Budujesz i rozwijasz lejki sprzedażowe poprzez skuteczną kwalifikację i priorytetyzację leadów
  • Strategiczne działanie i analiza rynku: Ściśle współpracujesz z naszym zespołem sprzedaży w celu opracowania i wdrożenia odpowiednich strategii i planów dla potencjalnych klientów
  • Praca na KPI: Stale śledzisz i realizujesz swoje cele tygodniowo, miesięcznie i kwartalnie (indywidualnie oraz na poziomie zespołu)
  • Zespół: Stawiasz zespół na pierwszym miejscu - ściśle współpracujesz z różnymi działami aby rozwijać firmę i budować doskonałą atmosferę
  • Rozwój firmy: Znacząco przyczyniasz się do wzrostu i sukcesu, a także wzmocnienia pozycji Wemolo na rynku

Twoje kwalifikacje:

  • Doświadczenie w sprzedaży: Posiadasz solidne doświadczenie w sprzedaży B2B w dynamicznym środowisku, masz wiedzę na temat budowania i utrzymywania silnych relacji z klientami. Potrafisz negocjować i finalizować kontrakty.
  • Jesteś zorganizowany/a i analityczny/a: Potrafisz pracować samodzielnie, kierujesz się danymi oraz koncentrujesz się na jakości pracy
  • Rozwój: Jesteś ambitny/a i entuzjastycznie nastawiony/a do szybkiego rozwoju w bardzo dynamicznym środowisku
  • Masz talent komunikacyjny: Łatwo nawiązujesz oraz utrzymujesz relacje, masz silną osobowość, umiejętnie słuchasz i prowadzisz prezentacje
  • Stawiasz na zespół: Potrafisz działać zespołowo, dbasz o pozytywną atmosferę pracy
  • Wielozadaniowość: Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, sprawnie zarządzasz czasem i priorytetyzujesz zadania, cechuje Cię elastyczność i łatwość do adaptacji
  • Proaktywność: Badasz potrzeby, analizujesz potencjał sprzedażowy i opracowujesz plan działania, lubisz rozwiązywać złożone problemy biznesowe
  • Znajomość języków: Język polski to twój język ojczysty, a po angielsku mówisz biegle
  • Mobilność: Posiadasz ważne prawo jazdy kategorii B oraz chęć do regularnych podróży po całej Polsce
  • Przykujesz naszą uwagę szczególnie, jeśli: Posiadasz doświadczenie i sieć kontaktów w branży nieruchomości komercyjnych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz spożywczych

Co oferujemy?

Istnieje niezliczona ilość argumentów, które sprawiają, że Wemolo jest rozwojowym i przyjaznym miejscem pracy:

  • Atmosfera: Od kąpieli w lodzie w przerwie obiadowej po realizację ambitnych pomysłów - wierzymy, że z odpowiednim zespołem wszystko jest możliwe
  • Rozwój: Każdy pracownik jest dla nas ważny i od samego początku otrzymuje własne projekty oraz wsparcie. Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie do kursów językowych
  • Sprzęt: Twój sprzęt (Apple lub Windows) jest również dostępny do użytku prywatnego
  • Moduł pracy: Praca hybrydowa możliwa po wdrożeniu, w trakcie pierwszych tygodni praca stacjonarna z biura w centrum Wrocławia. Pozwalamy dostosować harmonogram pracy do Twoich unikalnych wymagań, zapewniając maksymalną elastyczność
  • Workation: Praca zdalna połączona z wakacjami. Możesz odwiedzić jedno z naszych biur w Monachium, Mediolanie, Kopenhadze, Innsbrucku czy Zurychu
  • Różnorodność: Zespoły wszystkich płci z ponad 16 krajów spotykają się na naszych legendarnych imprezach zespołowych (na miejscu i online), aby świętować wspólne sukcesy
  • Ekspansja: Parkdepot stał się jednym z czołowych start-upów cyfrowego zarządzania parkingami w ciągu ostatnich 4 lat

Innowacja przez różnorodność

Niezależnie od Twojego doświadczenia, pochodzenia, tożsamości płciowej czy indywidualnych okoliczności, to Twoja osobowość nas najbardziej interesuje. Dlatego też angażujemy się w budowanie kultury współpracy i szacunku, w której każdy członek zespołu ma głos, może się rozwijać i czuje się u nas ceniony.

O nas

Od 2019 roku, jako Wemolo stanowimy jedną z wiodących platform parkingowych w Europie i cyfryzujemy tradycyjną branżę zarządzania miejscami parkingowymi. Nasza formuła jest prosta: zmotywowany zespół, nastawienie na technologię i przyjazność dla klienta, a także wysokie ambicje które prowadzą nas do sukcesu i szybkiego rozwoju.

10 000 - 14 000 PLN