• Wszystkie ofertyPoznańMediaBrand Manager / Manager ds. zarządzania marką
    Brand Manager / Manager ds. zarządzania marką
    Nowa
    Media
    pełnia

    2 028 - 4 056 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    marketing

    komunikacja

    social media

    analiza

    Mile widziane

    copywriting

    Grafika

    fotografia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Agencja Reklamowa Pełnia poszukuje doświadczonego i kreatywnego Brand Managera do obsługi marketingowej marki naszego klienta – JuraPark. Jeśli pasjonujesz się budowaniem silnych marek, masz doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi, a dinozaury budzą Twoją wyobraźnię, to jest to praca dla Ciebie!

    Twoje obowiązki:

    • tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla marki JuraPark, z naciskiem na zwiększenie rozpoznawalności i zaangażowania klientów
    • planowanie i koordynacja kampanii reklamowych we współpracy z zespołem kreatywnym
    • monitorowanie i analizowanie efektywności działań marketingowych oraz wprowadzanie niezbędnych korekt
    • zarządzanie budżetem marketingowym oraz raportowanie wyników do klienta
    • ścisła współpraca z działami sprzedaży i marketingu klienta w celu maksymalizacji wyników biznesowych
    • analiza rynku, konkurencji i trendów w branży turystycznej

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Brand Managera lub podobnym
    • znajomość narzędzi i technik marketingowych, w tym digital marketingu
    • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych, w tym ATL i BTL
    • umiejętność zarządzania budżetem i analizy danych marketingowych
    • kreatywność, proaktywność oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
    • zdolność do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
    • mile widziana znajomość branży rozrywkowej/turystycznej

    Oferujemy:

    • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole rodzinnej agencji reklamowej
    • możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych dla marki JuraPark
    • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy hybrydowej, zdalnej
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz rodzinną atmosferę współpracy
    • dowolną formę zatrudnienia - weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje
    • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych

    Wszystkie ofertyPoznańMediaBrand Manager / Manager ds. zarządzania marką
    2 028 - 4 056 USD

    Dowolna