• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingBrand Manager/ka, Beauty
    Brand Manager/ka, Beauty
    Nowa
    Marketing
    Peng Partners Poland sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    social media

    content marketing

    analiza

    copywriting

    branża kosmetyczna

    marketing

    język angielski

    Mile widziane

    CRM

    Facebook Ads

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Peng Partners to coś więcej niż kosmetyki - to styl życia, który definiuje nowoczesne fryzjerstwo w Polsce.

    Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości marki do włosów, gwarantując naszym Klientom dostęp do najnowszych światowych trendów i innowacji. Pasja do piękna i perfekcji w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem naszego zespołu pozwala nam wznosić fryzjerstwo na zupełnie nowy poziom.

    Peng Partners to synonim piękna, elegancji i niezrównanej jakości, który inspiruje i wyznacza nowe standardy w świecie stylizacji i pielęgnacji włosów.

    Dołącz do nas i odkryj, co to znaczy być częścią społeczności Peng Partners.

    We care more! #wearepeng

    Stanowisko: Brand Manager

    Chcesz współtworzyć wizerunek topowych marek kosmetycznych w Polsce? Jako Brand Manager w Peng Partners będziesz odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu strategii marketingowej i promocyjnej naszych produktów na rynku fryzjerskim.

    Twoje zadania:

    • Kreowanie strategii rozwoju marki na rynku oraz monitorowanie i raportowanie jej wyników.
    • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych w oparciu o roczne i kwartalne plany działań.
    • Zarządzanie komunikacją w social media oraz kampaniami digital, w tym analizowanie efektywności i optymalizacja działań.
    • Współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie wdrażania planów promocyjnych.
    • Budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami oraz producentami marek kosmetycznych.
    • Organizacja eventów branżowych i udział w projektach PR wspierających wizerunek firmy.
    • Przygotowywanie treści marketingowych, newsletterów oraz materiałów trade marketingowych.
    • Prowadzenie badań rynkowych, monitorowanie działań konkurencji i analizowanie preferencji klientów.

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenia w marketingu i zarządzaniu marką, szczególnie w branży Beauty.
    • Znajomości narzędzi analitycznych takich jak Business Manager, Google Analytics, Sotrender.
    • Kreatywności, proaktywnego podejścia i umiejętności znajdowania niestandardowych rozwiązań.
    • Doskonałych umiejętności organizacyjnych i zdolności do samodzielnego działania.
    • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2).
    • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i łatwości w budowaniu relacji biznesowych.
    • Wykształcenia wyższego oraz biegłości w obsłudze pakietu MS Office.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami za wyniki oraz elastyczną formę współpracy (B2B lub inne).
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.
    • Pracę z prestiżowymi, globalnymi markami kosmetycznymi i dostęp do unikalnych materiałów edukacyjnych.
    • Samodzielność w prowadzeniu projektów i realizację ambitnych zadań.
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz wszelkie niezbędne narzędzia: laptop, telefon.

    Jeśli jesteś pasjonatem świata Beauty, cenisz sobie niezależność w działaniu i chcesz pracować z najlepszymi, aplikuj do Peng Partners i razem z nami twórz przyszłość nowoczesnego fryzjerstwa!