Oferty
Doradca Klienta - umowa zlecenie ✏️
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

dobra organizacja pracy

praca w grupie

Opis stanowiska

Media Expert - lider w branży RTV, AGD i elektroniki użytkowej - poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta

(umowa zlecenie)

okres zatrudnienia: listopad – grudzień 2024 r.

Zakres obowiązków

  • Do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:
  • zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą
  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji
  • metkowanie i etykietowanie produktów
  • pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży ● wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych

Wymagania

  • chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy
  • szybkość i sprawności w działaniu
  • odpowiedzialności i rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
  • status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć
  • szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta