• Wszystkie ofertyPoznańConsultingAsystent/ Asystentka w departamencie ESG
    Asystent/ Asystentka w departamencie ESG
    Nowa
    Consulting
    PKF Polska

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych

    znajomość MS Office

    język angielski

    ESG

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od 30 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w 9 większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Zielonej Górze i Lublinie.

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, tworzymy departament ESG, aby móc kompleksowo wspierać naszych klientów, świadcząc usługi atestacyjne oraz doradcze.

    Do naszego zespołu, pracującego głównie w formie pracy zdalnej, poszukujemy osoby, która chciałaby zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze ESG.

    Zakres zadań:

    Realizacja zadań wspierających działanie departamentu ESG w zakresie:

    • zbierania i konsolidacji danych,
    • wyszukiwania materiałów źródłowych (raportów, artykułów, publikacji naukowych, przepisów prawa),
    • opracowywania analiz,
    • dbania o poprawność zgromadzonych danych i wskaźników.

    Poszukiwane kompetencje:

    • interesujesz się zagadnieniami związanymi z ESG i chcesz rozwijać się w tym kierunku,
    • jesteś dostępny/a na minimum pół etatu,
    • lubisz pracę z danymi, wyszukanie różnych informacji,
    • znasz MS Office, w szczególności Excel,
    • znasz j. angielski na poziomie B2 (może pojawić się raportowanie w języku angielskim).

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze ESG
    • szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
    • pracę zdalną
    • dostęp do platformy nauki języka obcego eTutor
    • spotkania integracyjne, konkursy dla pracowników, eventy
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
    • webbinary o zdrowiu psychicznym

    Wszystkie ofertyPoznańConsultingAsystent/ Asystentka w departamencie ESG