• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Utrzymania Klienta
    Specjalista ds. Utrzymania Klienta
    Sprzedaż
    Polenergia Fotowoltaika

    Warszawa
    1 140 - 2 788 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    customer service

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Utrzymanie umowy poprzez negocjacje i budowanie relacji z klientem
    • Wsparcie w obsłudze procesu rezygnacji
    • Dbanie o wizerunek firmy
    • Profesjonalna obsługa klienta- zrozumienie jego potrzeb i pomoc w ich realizacji
    • Współpraca międzydziałowa

    Nasze wymagania

    • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
    • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność
    • Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów i szukanie nowych rozwiązań
    • Znajomość obsługi MS Office

    To oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
    • Narzędzia pracy niezbędne do rozpoczęcia współpracy
    • Prywatną opiekę medyczną oraz Kartę Multisport
    • Dofinansowanie do zajęć j. angielskiego w ramach godzin pracy

    Zapraszamy do aplikowania!

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Utrzymania Klienta
    1 140 - 2 788 USD