• Oferty
  • Wszystkie ofertyKaliszHRHRSpecjalista ds. HR
    Specjalista ds. HR
    HR
    Primabiotic

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Primabiotic

    Primabiotic

    Primabiotic to marka naturalnych suplementów, kosmetyków i zdrowych przekąsek, która wywodzi się z Grupy Aptek Prima – dużej, polskiej sieci aptek. Na rynku suplementów działamy od 7 lat, od niedawna wychodzimy z naszą ofertą poza granice Polski.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Organizowanie szkoleń

    skuteczna komunikacja

    prowadzenie rekrutacji

    HR

    Erecruiter

    Mile widziane

    znajomość prawa pracy

    employer branding

    prawo pracy

    Opis stanowiska

    Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. HR, która jest gotowa na ciekawe wyzwania i doskonalenie swoich kompetencji oraz chce mieć wpływ na rozwijanie obszaru HR w PRIMABIOTIC!

    Twoje zadania:

    • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru e - commerce, logistyki, sprzedaży
    • Redagowanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
    • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Ścisła współpraca z managerami w zakresie Employer Brandingu, Onboardingu, dokumentacji pracowniczej
    • Wsparcie kadry managerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju
    • Koordynacja projektów szkoleniowych
    • Wspieranie w prowadzenie komunikacji wewnętrznej
    • Dbanie oraz inicjowanie przedsięwzięć wspierających kulturę wewnątrz organizacji
    • Wspieranie Managera HR w zakresie bieżących projektów

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze HR
    • Co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk (mile widziane doświadczenie w branży e-commerce)
    • Doświadczenie w projektach z obszarów: employer branding, candidate experience, employee experience
    • Mile widziana znajomość prawa pracy
    • Kreatywność i otwartość na tworzenie i wdrażanie usprawnień
    • Znajomość metod, narzędzi rekrutacji i procesów HR
    • Znajomość narzędzi Ms Office, eRecruiter
    • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
    • Chęci do nauki i dalszego rozwoju
    • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

    To oferujemy:

    • Zgrany i doświadczony team, który nie tylko będzie Cię wspierał, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie
    • Pakiet benefitów: welcome pack dla nowego pracownika, opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze na nasze produkty

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • Zapoznajemy się z Twoim CV 📜
    • I spotkanie (online)  💻
    • Jeśli zaiskrzy ✨ II spotkanie
    • Decyzja o zatrudnieniu i oferta! 🤝 lub informacja zwrotna

    Dołącz do nas i przekonaj się, jak się u nas pracuje.

    Na pierwszym miejscu TY!

    PRIMABIOTIC

    Wszystkie ofertyKaliszHRHRSpecjalista ds. HR