• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskHRHRSpecjalista ds. Kadr
    Specjalista ds. Kadr
    Nowa
    HR
    Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o. o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prowadzenie kadr

    Microsoft Office Excel

    analiza

    zajomość przepisów PP

    Opis stanowiska

    Zakres Zadań

    • Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
    • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia),
    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy,
    • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (urlopy pracownicze, zwolnienia lekarskie, itp.),
    • Ewidencja i rozliczanie delegacji służbowych,
    • Sporządzanie umów cywilnoprawnych i ich rozliczanie,
    • Obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami, wyrokami sądowymi,
    • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, a także dokumentacji do celów zasiłkowych i emerytalno-rentowych,
    • Administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych,
    • Przygotowywanie opisów stanowisk dla nowozatrudnianych osób,
    • Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe,
    • Min. 3 lat doświadczenia w obszarze prowadzenia kadr,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów dot. ubezpieczeń społecznych, zagadnień związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
    • Bardzo dobre umiejętności analityczne,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
    • Rzetelność i dokładność.

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie LuxMed
    • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
    • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
    • Zabawy okolicznościowe dla dzieci
    • Prezenty świąteczne

    Wszystkie ofertyGdańskHRHRSpecjalista ds. Kadr