• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Senior SEO Specialist
    Senior SEO Specialist
    Marketing
    PromoTraffic

    Kraków
    2 002 - 2 611 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 698 - 2 155 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SEO

    Opis stanowiska

    Zobacz, jakie wartości liczą się dla nas w codziennej pracy. Przekonaj się, jak nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci osiągnąć cele. Dołącz do #PROteam

    Jesteśmy agencją digital z ponad 12 letnim doświadczeniem. Nasz zespół ponad 80 osób zasilają najlepsi Eksperci w branży, którzy każdego dnia zmieniają oblicze marketingu internetowego za sprawą swojej wiedzy, umiejętności oraz nowoczesnej technologii.

    Mamy jeden cel dostarczać najwyższej jakości usługi digital marketingu oraz rozwijać kompetencje naszych Zespołów. Wspólnie tworzymy Digital marketing klasy PRO.

    Do naszego zespołu poszukujemy Senior SEO Specialist.

    Dołącz do nas i odpowiadaj za strategię i prowadzenie kampanii SEO dla naszych Klientów.

    Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

    Duże projekty

    Praca z ambitnymi i rozwojowymi markami naszych Partnerów.

    Wpływ na usługę

    Wspólnie z nami będziesz rozwijać usługę, tworząc nowe rozwiązania dla branży SEO.

    Tworzenie strategii

    Tworzenie strategii działań SEO wraz z estymacjami oraz ich realizacja.

    Praca na najnowszych narzędziach

    Będziesz pracować na innowacyjnych narzędziach i rozwiązaniach tworzonych przez Dział SEO.

    SEO zagraniczne

    Będziesz pracować nie tylko na SEO na polskich stronach, ale przed Tobą również praca nad projektami zagranicznymi.

    Nieustanny rozwój

    Rośniemy – nie tylko rosną nasze projekty, ale też własne kompetencje, u nas nie zatrzymasz się w rozwoju.

    Strategia budowania linków

    Będziesz odpowiadać za opracowywanie strategii budowania linków i jej egzekucję.

    Analityka i raportowanie

    Bieżąca analityka w środowisku narzędzi Google oraz przygotowywanie raportów z efektywności działań.

    • Masz 3-5 lat doświadczenia na stanowisku SEO Specialist/ Senior
    • Umiesz w praktyce wykorzystać narzędzia: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Looker Studio);
    • Znasz MS Office w stopniu bardzo dobrym;
    • Znasz przynajmniej jednego crawlera: Screaming Frog SEO Spider, Sitebulb;
    • Masz umiejętność budowania strategii SEO oraz wyznaczania celów i przygotowywania estymacji SEO;
    • Masz podstawową znajomość systemów CMS: WordPress, Shoper, PrestaShop, Shopify, Magento, IAI;
    • Znasz HTML/CSS/JS
    • Znasz język angielski na poziomie min. B2.
    • Posiadasz doświadczenie w pozycjonowaniu zagranicznym
    2 002 - 2 611 USD

    B2B

    1 698 - 2 155 USD