Oferty
Dostawca-Kurier Glovo | Uber Eats
Nowa
Logistyka

7 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

branża TSL

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo | Uber Eats.

Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Jesteśmy we wszystkich miastach, w których działa platforma Glovo | Uber Eats.

Cały proces rekrutacyjny odbywa się online, dzięki czemu załatwisz wszystkie formalności z domu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zgłoś się do nas już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów.
  • Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery).
  • Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum 18 lat.
  • Pojazd: rower, skuter, hulajnoga, samochód - wybór należy do Ciebie.
  • Smartfon z dostępem do internetu.
  • Dowód osobisty lub paszport - wymagane do rejestracji.
  • Uczciwość, rzetelność i entuzjazm do pracy :)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B.
  • Wynagrodzenie od każdego zamówienia, łącznie z częścią stałą i zmienną.
  • Bezpłatny pakiet szkoleniowy.
  • Elastyczny grafik, dostosowany do twoich preferencji.
  • Pełne wsparcie i pomoc w trakcie wykonywania obowiązków.

Dołącz już dziś do naszej ekipy i ciesz się przyjemną, prostą pracą oraz konkretnymi wynagrodzeniami!

7 000 - 14 000 PLN