• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSenior Communications Planner
    Senior Communications Planner
    Nowa
    Marketing
    Publicis Groupe

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    analiza

    strategia

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis firmy

    Jesteśmy globalną agencją mediową należąca do Publicis Groupe, jednego z trzech największych na świecie holdingów reklamowych. W oparciu o wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, każdego dnia zespól ponad 300 ekspertów warszawskiego biura Starcom, wspiera Klientów w rozwoju ich biznesów. Tworzymy platformy doświadczeń z markami, gwarantując Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation.

    Od wielu lat utrzymujemy pozycję lidera na rynku mediowym w Polsce (globalny raport rankingu „RECMA Overall Activity Volume 2021”, Global Effie Index 2022), i wciąż zwiększamy dystans do naszej konkurencji.

    Pracujemy dla najlepszych w branży i pracujemy w najwyższym standardzie usług, co potwierdzają licznie zdobywane przez nas nagrody (wielokrotny laureat tytułu Agencji Roku m.in Effie 2021 i Innovation 2021, wyróżniony tytułem „Liga Mistrzów” przez magazyn Media Marketing Polska w 2022 roku). Dołącz do nas i razem transformujmy rynek medialny w Polsce i na świecie.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach online dla klienta
    • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
    • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
    • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
    • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
    • Ewaluacją ofert mediowych
    • Udział w tworzeniu strategii mediowych
    • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi

    Kwalifikacje

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Posiadasz trzyletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym
    • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii on-line
    • Posiadasz ogólną wiedzę o wszystkich kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
    • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość planowania offline oraz TV będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie tworzenia strategii mediowych
    • Lubisz liczyć i analizować dane a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
    • Masz wykształcenie wyższe
    • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

    Dodatkowe informacje

    Co oferujemy?

    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji, w obszarze danych i technologii;
    • Dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
    • Duża elastyczność pracy - pracujemy w modelu hybrydowym;
    • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
    • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home;
    • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii.

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSenior Communications Planner